KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409034
nr 1440 9034
Eric Norsélius. Signerad, daterad 20, man i dörröppning. Olja på duk, 91x64, yttermått inklusive ram: 115x89 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:27:38
18/12 19:20:34
20/12 15:54:24